top of page

Bize Ulaşın!

Hizmet Talebiniz

Dar Koridor Raf Sistemleri

Dar koridor raf sistemleri, depolama alanlarında kullanılan ve koridor genişliğinin azaltılması sayesinde depolama kapasitesini artırmak için tasarlanmış bir depolama sistemidir. Bu sistemler, endüstriyel ve ticari depolama ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmış ve kullanılmaktadır. Dar koridor raf sistemleri arasında şunlar bulunabilir:

  1. VNA Raf Sistemleri: VNA (Very Narrow Aisle) raf sistemleri, raf aralıklarının daraltılması ve kullanılan ekipmanların optimize edilmesi sayesinde depolama kapasitesini artırır. Bu sistemler, özellikle yüksek hacimli depolama alanları için idealdir.

  2. Çift Derin Raf Sistemleri: Çift derin raf sistemleri, depolama alanındaki koridor genişliğinin azaltılması sayesinde depolama kapasitesini artırır. Bu sistemler, rafların arkasındaki bir koridorda bulunan yüklerin, ön tarafındaki yüklerin üzerinden itilmesiyle erişilebilir.

  3. Yarı Otomatik Raf Sistemleri: Bu sistemler, yüksekliği ve derinliği kontrol edebilen özel bir kaldırma aracı kullanarak, dar koridorlarda yüksek hacimli depolama ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır.

  4. Otomatik Raf Sistemleri: Otomatik raf sistemleri, robotlar tarafından kontrol edilen ve yüklerin otomatik olarak taşınması ve depolanması için tasarlanmıştır. Bu sistemler, dar koridorlarda yüksek hacimli depolama ihtiyacını karşılamak için idealdir. Hizmet sunduğumuz diğer bütün raf türlerine buradan​ ulaşabilirsiniz.

bottom of page